Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, zdrowiu
Rok powstania: 2001
wezwać pogotowie. Jakbyś ty sama pojechała do nich. Jak pogotowie, to nie ma znaczenia.
pomocy
Tak. Jak pogotowie do domu przyjeżdża, to nie ma znaczenia. Tylko jak jak jak byś tam poszła ty, żeby ci tam w czymś pomogli,/ to byś od razu musiała płacić trzydzieści złotych za wizytę.
Yhy.
Z racji tego, że jesteś z Branżowej, a z Branżową nie mają podpisanej umowy. No.
Ale dobrze, że mi powiedziałaś.
No.
Tak że tak jak mówię jeszcze raz. Zadzwonić tam do siebie do kadr do firmy, poprosić zapytać się po prostu, jak uzyskać druk EMUA w celu możliwości wizyty u stomatologa.
Będzie
wezwać pogotowie. Jakbyś ty sama pojechała do nich. Jak pogotowie, &lt;overlap&gt;to nie ma znaczenia&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;overlap&gt;&lt;gap&gt; pomocy&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak. Jak pogotowie do domu przyjeżdża, to nie ma znaczenia. Tylko jak jak jak byś tam poszła ty, &lt;vocal desc="yyy"&gt; żeby ci tam w czymś pomogli,/ to byś od razu musiała płacić trzydzieści złotych za wizytę.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Yhy.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Z racji tego, że jesteś z &lt;name type="org"&gt;Branżowej&lt;/&gt;, a z &lt;name type="org"&gt; Branżową&lt;/&gt; nie mają podpisanej umowy. No.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ale dobrze, że mi powiedziałaś.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak że tak jak mówię jeszcze raz. Zadzwonić tam do siebie do kadr do firmy, poprosić &lt;vocal desc="yyy"&gt; zapytać się po prostu, jak uzyskać &lt;vocal desc="yyy"&gt; druk EMUA w celu możliwości wizyty u stomatologa.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Będzie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego