Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 4 (34)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1962
potrzebne jest lekkie zubożenie mieszanki. W tym celu otwiera się przepustnicę rozruchową, aż do oparcia się dźwigienki w miejscu wskazanym strzałką.
W celu poprawienia wszystkich tych położeń można delikatnie odgiąć dźwigienki, konieczne jest jednak wówczas ponowne ich sprawdzenie.
Składanie gaźnika jest ostatnią czynnością po sprawdzeniu wszystkich części i zespołów gaźnika. Zabieg ten - w zasadzie prosty wymaga tylko odpowiednich warunków. Kadłub, pokrywa i podstawa muszą być starannie umyte i przedmuchane. Należy jedynie pamiętać o właściwym założeniu rozpylacza, zwracając uwagę na kształt kołnierzyka.
Kompletny gaźnik zakładamy - wraz ze sprawną uszczelką - na kołnierz przewodu ssącego. Po dokręceniu dwóch śrub mocujących, podłącza się do gaźnika
potrzebne jest lekkie zubożenie mieszanki. W tym celu otwiera się przepustnicę rozruchową, aż do oparcia się dźwigienki w miejscu wskazanym strzałką. <br>W celu poprawienia wszystkich tych położeń można delikatnie odgiąć dźwigienki, konieczne jest jednak wówczas ponowne ich sprawdzenie.<br>&lt;hi&gt;Składanie gaźnika&lt;/hi&gt; jest ostatnią czynnością po sprawdzeniu wszystkich części i zespołów gaźnika. Zabieg ten - w zasadzie prosty wymaga tylko odpowiednich warunków. Kadłub, pokrywa i podstawa muszą być starannie umyte i przedmuchane. Należy jedynie pamiętać o właściwym założeniu rozpylacza, zwracając uwagę na kształt kołnierzyka.<br>Kompletny gaźnik zakładamy - wraz ze sprawną uszczelką - na kołnierz przewodu ssącego. Po dokręceniu dwóch śrub mocujących, podłącza się do gaźnika
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego