Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
Usunięto wtedy wiele gałęzi, konarów i drzew, które w każdej chwili, w przypadku wichury były zagrożeniem dla otoczenia. Ostania wichura nie spowodowała tam żadnych strat.
jp

Pierwsze ryby popłynęły
Pierwsze ryby popłynęły dzisiaj do nowego zbiornika Zakrzewko II. Liny, karasie, karpie i amury to początek gospodarki rybackiej na tym akwenie. Zadomowiły się tam już łabędzie i inne ptactwo wodne. Dzisiaj w samo południe, odsłonięto uroczyście pamiątkową tablicę i poświęcono obiekt. Odsłonięcia tablicy dokonali Jan Paszko, Maciej Romanowski i Wiesław Śniecikowski.
jp

My się śmieci nie boimy"
Piątego października br. odbyły się warsztaty ekologiczne w Parku Ekologicznym, w których uczestniczyły dzieci z
Usunięto wtedy wiele gałęzi, konarów i drzew, które w każdej chwili, w przypadku wichury były zagrożeniem dla otoczenia. Ostania wichura nie spowodowała tam żadnych strat. <br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Pierwsze ryby popłynęły&lt;/&gt;<br>Pierwsze ryby popłynęły dzisiaj do nowego zbiornika Zakrzewko II. Liny, karasie, karpie i amury to początek gospodarki rybackiej na tym akwenie. Zadomowiły się tam już łabędzie i inne ptactwo wodne. Dzisiaj w samo południe, odsłonięto uroczyście pamiątkową tablicę i poświęcono obiekt. Odsłonięcia tablicy dokonali Jan Paszko, Maciej Romanowski i Wiesław Śniecikowski.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;My się śmieci nie boimy"&lt;/&gt;<br>Piątego października br. odbyły się warsztaty ekologiczne w Parku Ekologicznym, w których uczestniczyły dzieci z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego