Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Elbląg.
Właścicielem karty zawodniczej Jacka jest Olimpia Sztum. Jacek wypożyczony jest w tej chwili do Olimpii Elbląg, w której jest trzecim bramkarzem. Przejście do Polonii Pasłęk, to szansa dla młodego zawodnika na pokazanie się na boiskach IV ligi. Jacek Mickiewicz dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Wcześniej grał w Kwidzynie, Sztumie, Zalewie i Elblągu.
jp

Wymęczone trzy punkty (2:1)
Słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny. Lepiej gramy na wyjazdach, niż u siebie. Drużyna Rominty może mówić o pechu. Pierwszą bramkę dla Polonii zdobył Piotrek Borysiewicz w 43 minucie. Goście wyrównali w 53 minucie meczu po składnej akcji. Autorem gola dla Rominty
Elbląg. <br>Właścicielem karty zawodniczej Jacka jest Olimpia Sztum. Jacek wypożyczony jest w tej chwili do Olimpii Elbląg, w której jest trzecim bramkarzem. Przejście do Polonii Pasłęk, to szansa dla młodego zawodnika na pokazanie się na boiskach IV ligi. Jacek Mickiewicz dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Wcześniej grał w Kwidzynie, Sztumie, Zalewie i Elblągu.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Wymęczone trzy punkty (2:1)&lt;/&gt;<br>Słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny. Lepiej gramy na wyjazdach, niż u siebie. Drużyna Rominty może mówić o pechu. Pierwszą bramkę dla Polonii zdobył Piotrek Borysiewicz w 43 minucie. Goście wyrównali w 53 minucie meczu po składnej akcji. Autorem gola dla Rominty