Typ tekstu: Książka
Autor: Hamrol Adam, Mantura Władysław
Tytuł: Zarządzanie jakością. Teoria i praktyka
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 1998
wykorzystując wybrane elementy teorii mnogości.
Określenie 1.1. Jakością nazywa się zbiór cech,

Zgodnie z tym oszczędnym w słowa określeniem, jakość występuje jako pojęcie utożsamiane z nieograniczoną przestrzenią n-wymiarową cech i jest oparte na nie definiowanych terminach zbioru i cechy. Nie wykluczając możliwości używania terminu jakości, jak każdego innego abstraktu, powszechnie stosuje się imperatyw ujmowania jakości w odniesieniu do przedmiotów, którym ona przysługuje (przynależy).
Powyższy imperatyw ustala także zasadę łączenia cech w zbiory. Określenie 1.2. Jakością przedmiotu nazywa się zbiór cech przysługujących (przynależnych) temu przedmiotowi.
Ustalenie jakości dowolnego przedmiotu polega na odkryciu lub postulowaniu oraz sformułowaniu zbioru cech odniesionych
wykorzystując wybrane elementy teorii mnogości.<br>Określenie 1.1. Jakością nazywa się zbiór cech,<br>&lt;gap&gt;<br>Zgodnie z tym oszczędnym w słowa określeniem, jakość występuje jako pojęcie utożsamiane z nieograniczoną przestrzenią n-wymiarową cech i jest oparte na nie definiowanych terminach zbioru i cechy. Nie wykluczając możliwości używania terminu jakości, jak każdego innego abstraktu, powszechnie stosuje się imperatyw ujmowania jakości w odniesieniu do przedmiotów, którym ona przysługuje (przynależy).<br>Powyższy imperatyw ustala także zasadę łączenia cech w zbiory. Określenie 1.2. Jakością przedmiotu nazywa się zbiór cech przysługujących (przynależnych) temu przedmiotowi.<br>Ustalenie jakości dowolnego przedmiotu polega na odkryciu lub postulowaniu oraz sformułowaniu zbioru cech odniesionych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego