Typ tekstu: Książka
Autor: Komor Michał
Tytuł: Euromarketing. Strategie marketingowe przedsiębiorstw na eurorynku
Rok: 2000
to przede wszystkim: zwiększenie zależności od Brukseli, ograniczenie autonomicznych decyzji gospodarczych i większe uzależnienie od decyzji Europejskiego Banku Centralnego, utrata części tożsamości wiążącej się z dysponowaniem własną walutą, nasilenie się konkurencji na rynku, początkową dezorientację nabywców indywidualnych i przedsiębiorstw, które będą dokonywać płatności w innej niż dotychczas walucie i konieczność adaptowania się do nowych warunków.
Ogólnie można stwierdzić, że: zakupy przez nabywców instytucjonalnych będą dokonywane w sposób w pełni profesjonalny i będą miały charakter globalny, cena stanie się jeszcze ważniejszym czynnikiem wpływającym na proces podejmowania decyzji kupna; przedsiębiorstwa, które tego nie docenią w swych strategiach cenowych, zostaną silniej dotknięte, szczególnie ważną
to przede wszystkim: zwiększenie zależności od Brukseli, ograniczenie autonomicznych decyzji gospodarczych i większe uzależnienie od decyzji Europejskiego Banku Centralnego, utrata części tożsamości wiążącej się z dysponowaniem własną walutą, nasilenie się konkurencji na rynku, początkową dezorientację nabywców indywidualnych i przedsiębiorstw, które będą dokonywać płatności w innej niż dotychczas walucie i konieczność adaptowania się do nowych warunków.<br>Ogólnie można stwierdzić, że: zakupy przez nabywców instytucjonalnych będą dokonywane w sposób w pełni profesjonalny i będą miały charakter globalny, cena stanie się jeszcze ważniejszym czynnikiem wpływającym na proces podejmowania decyzji kupna; przedsiębiorstwa, które tego nie docenią w swych strategiach cenowych, zostaną silniej dotknięte, szczególnie ważną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!