Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
pracę dodatkową na stanowisku dyrektora w przedsiębiorstwie zagranicznym. 1989 Rozwiązał umowę o pracę z Uniwersytetem Warszawskim.
Od tego czasu utrzymuje się z prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.
1990 Przygotował i przekazał Rządowi (w osobach premiera T.Mazowieckiego i L. Balcerowicza) oraz Lechowi Wałęsie memoriały zawierające krytyczną ocenę strategii gospodarczej oraz alternatywny program gospodarczy. Wersja popularna została opublikowana w "Życiu Gospodarczym" w 1991 roku w serii artykułów "Strategia dla Polski".
Publikował w czasopismach krajowych i zagranicznych artykuły o problematyce społeczno-ekonomicznej .
1992 Doradca ekonomiczny premiera Rządu Rzeczypospolitej Polskiej Jana Olszewskiego, współautor programu gospodarczego Konfederacji Polski Niepodległej.
1997 Poseł na Sejm III kadencji
pracę dodatkową na stanowisku dyrektora w przedsiębiorstwie zagranicznym. 1989 Rozwiązał umowę o pracę z Uniwersytetem Warszawskim. <br>Od tego czasu utrzymuje się z prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. <br>&lt;hi&gt;1990&lt;/&gt; Przygotował i przekazał Rządowi (w osobach premiera T.Mazowieckiego i L. Balcerowicza) oraz Lechowi Wałęsie memoriały zawierające krytyczną ocenę strategii gospodarczej oraz alternatywny program gospodarczy. Wersja popularna została opublikowana w "Życiu Gospodarczym" w 1991 roku w serii artykułów "Strategia dla Polski". <br>Publikował w czasopismach krajowych i zagranicznych artykuły o problematyce społeczno-ekonomicznej . <br>&lt;hi&gt;1992&lt;/&gt; Doradca ekonomiczny premiera Rządu Rzeczypospolitej Polskiej Jana Olszewskiego, współautor programu gospodarczego Konfederacji Polski Niepodległej. <br>&lt;hi&gt;1997&lt;/&gt; Poseł na Sejm III kadencji
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego