Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
pracując po 14 godzin dziennie za 20 dolarów tygodniowo. Uważają też, że Furby jest chorą namiastką kontaktu z żywą istotą. Pytają, czy Furby jest kompatybilny z rokiem 2000 i czy nie zeświruje pierwszego stycznia i nie pozabija wszystkich domowych zwierzątek?


Zanim Furby i furbymania dotrze i do nas, poczytajmy listę alternatywnych wykorzystań Furby'ego, sporządzoną przez internetowych antyfurbistów:
1. Potraktuj Furby'ego jako szczotkę do klozetu.
2. Postaw go przed domem zamiast gipsowego krasnoludka.
3. Oskóruj go i zrób sobie z niego rękawiczki.
4. Zrób z niego tłumik do pistoletu.
5. Oddaj go z powrotem Świętemu Mikołajowi.
6. Umyj nim swój samochód.
7
pracując po 14 godzin dziennie za 20 dolarów tygodniowo. Uważają też, że Furby jest chorą namiastką kontaktu z żywą istotą. Pytają, czy Furby jest kompatybilny z rokiem 2000 i czy nie zeświruje pierwszego stycznia i nie pozabija wszystkich domowych zwierzątek? <br><br><br>Zanim Furby i furbymania dotrze i do nas, poczytajmy listę alternatywnych wykorzystań Furby'ego, sporządzoną przez internetowych antyfurbistów:<br> 1. Potraktuj Furby'ego jako szczotkę do klozetu.<br> 2. Postaw go przed domem zamiast gipsowego krasnoludka.<br> 3. Oskóruj go i zrób sobie z niego rękawiczki.<br> 4. Zrób z niego tłumik do pistoletu.<br> 5. Oddaj go z powrotem Świętemu Mikołajowi.<br> 6. Umyj nim swój samochód.<br> 7
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego