Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wyjazd ok. 50-60 zł. Dodatkowe pieniądze możesz powierzyć opiekunowi (np. gdyby dziecko zgubiło czapkę lub rękawiczki).
Ale im starsze dziecko, tym większe potrzeby, 16-latek potrzebuje więc już 70-100 zł tygodniowo. Jeśli wysyłasz dziecko np. na obóz narciarski, kieszonkowe przyda się np. na dodatkowe jedzenie, bo po wysiłku apetyt będzie mu dopisywał.
Oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że - niezależnie od tego, ile dasz dziecku pieniędzy - wszystko wyda w ciągu pierwszych dni. To jednak też ma swoje zalety. Następnym razem będzie rozsądniejsze.
ARTUR ADAMOWICZ

Będą nowi "Sami swoi"?
Nowy cykl w TVP
Telewizji zamarzyła się powtórka "Samych swoich".
I to w
wyjazd ok. 50-60 zł. Dodatkowe pieniądze możesz powierzyć opiekunowi (np. gdyby dziecko zgubiło czapkę lub rękawiczki).<br>Ale im starsze dziecko, tym większe potrzeby, 16-latek potrzebuje więc już 70-100 zł tygodniowo. Jeśli wysyłasz dziecko np. na obóz narciarski, kieszonkowe przyda się np. na dodatkowe jedzenie, bo po wysiłku apetyt będzie mu dopisywał.<br>Oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że - niezależnie od tego, ile dasz dziecku pieniędzy - wszystko wyda w ciągu pierwszych dni. To jednak też ma swoje zalety. Następnym razem będzie rozsądniejsze.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ARTUR ADAMOWICZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Będą nowi "Sami swoi"?&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Nowy cykl w TVP&lt;/&gt;<br>Telewizji zamarzyła się powtórka "Samych swoich".<br>I to w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego