Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
się psów na familii, żeby nie nabrało uprzedzeń, ponieważ rodzina jest rodziną i nie należy osłabiać i tak nadwątlonych więzi.
Więzi pozostały jakie były, tylko od tamtej pory Ulka mruczy do własnej brody: babon, na tyle jednak niezrozumiale aby nikt nie odgadł znaczenia, ilekroć Karolina jej się narazi.
- Karolina jest apodyktyczna, prędka do gniewu i obesowa, ale ma dobre serce. Twoja mama mieszkała u niej we wczesnej młodości po przyjeździe do Warszawy, czasy były niełatwe, a ciotka wtedy jeszcze na dorobku, nie była taka zamożna jak teraz.
Wyszła z wojny goła i bosa - pomyślało się Ulce.
We wczesnym dzieciństwie wyobrażała sobie
się psów na familii, żeby nie nabrało uprzedzeń, ponieważ rodzina jest rodziną i nie należy osłabiać i tak nadwątlonych więzi.<br>Więzi pozostały jakie były, tylko od tamtej pory Ulka mruczy do własnej brody: babon, na tyle jednak niezrozumiale aby nikt nie odgadł znaczenia, ilekroć Karolina jej się narazi.<br>- Karolina jest apodyktyczna, prędka do gniewu i obesowa, ale ma dobre serce. Twoja mama mieszkała u niej we wczesnej młodości po przyjeździe do Warszawy, czasy były niełatwe, a ciotka wtedy jeszcze na dorobku, nie była taka zamożna jak teraz.<br>Wyszła z wojny goła i bosa - pomyślało się Ulce.<br>We wczesnym dzieciństwie wyobrażała sobie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego