Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 33
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
organem kontrolującym 3-osobowa Komisja Rewizyjna.
Jednym z zadań CPT jest ustalanie zasad i programów szkolenia oraz prowadzenie wszelkich form szkolenia dla przewodników tatrzańskich. Jest to również organ, reprezentujący przewodnictwo tatrzańskie na zewnątrz.
W najbliższym miesiącu powinno się odbyć pierwsze posiedzenie Rady CPT, która dokona wyboru Zarządu i Komisji Rewizyjnej.
(ar)Dni przewodnickie

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem organizowane są przez przewodników tatrzańskich tradycyjne Dni Przewodnickie, w czasie których turyści mogą uczestniczyć w atrakcyjnych wycieczkach na szczyty i przełęcze tatrzańskie.
W tym roku odbędą się one w dniach 24-26 sierpnia. W pierwszym dniu można będzie wejść
organem kontrolującym 3-osobowa Komisja Rewizyjna.<br>Jednym z zadań CPT jest ustalanie zasad i programów szkolenia oraz prowadzenie wszelkich form szkolenia dla przewodników tatrzańskich. Jest to również organ, reprezentujący przewodnictwo tatrzańskie na zewnątrz.<br>W najbliższym miesiącu powinno się odbyć pierwsze posiedzenie Rady CPT, która dokona wyboru Zarządu i Komisji Rewizyjnej.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dni przewodnickie&lt;/tit&gt;<br><br>W ramach Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem organizowane są przez przewodników tatrzańskich tradycyjne Dni Przewodnickie, w czasie których turyści mogą uczestniczyć w atrakcyjnych wycieczkach na szczyty i przełęcze tatrzańskie.<br>W tym roku odbędą się one w dniach 24-26 sierpnia. W pierwszym dniu można będzie wejść
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego