Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 40
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
przyszłego roku. Imprezy związane z zamknięciem sezonu letniego na Spiskim Zamku odbędą się w dniach 23 i 24 października.
Od 15 września aż do 15 maja nie można już zwiedzać jaskiń Demianowskiej Lodowej i Dobszyńskiej Lodowej, a jaskinie Bielska i Demianowska Wolności będą zamknięte od 15 listopada do 15 grudnia.
(ar)Msza św. na Krupowej

W minioną niedzielę, 5 października na Hali Krupowej, na zakończenie sezonu turystycznego tradycyjnie została odprawiona polowa Msza św. Nabożeństwu - jak zwykle - przewodniczył ks. Maciej Ostrowski z Krakowa.
Na Halę Krupową przybyło blisko siedemset osób. Od wczesnych godzin rannych szli mieszkańcy okolicznych miejscowości - Zubrzycy Górnej, Sidziny, Skawicy
przyszłego roku. Imprezy związane z zamknięciem sezonu letniego na Spiskim Zamku odbędą się w dniach 23 i 24 października.<br>Od 15 września aż do 15 maja nie można już zwiedzać jaskiń Demianowskiej Lodowej i Dobszyńskiej Lodowej, a jaskinie Bielska i Demianowska Wolności będą zamknięte od 15 listopada do 15 grudnia.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Msza św. na Krupowej&lt;/tit&gt;<br><br>W minioną niedzielę, 5 października na Hali Krupowej, na zakończenie sezonu turystycznego tradycyjnie została odprawiona polowa Msza św. Nabożeństwu - jak zwykle - przewodniczył ks. Maciej Ostrowski z Krakowa.<br>Na Halę Krupową przybyło blisko siedemset osób. Od wczesnych godzin rannych szli mieszkańcy okolicznych miejscowości - Zubrzycy Górnej, Sidziny, Skawicy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego