Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
stadiony wrócą szalikowcy

Pseudokibice także budzą się z zimowego snu i wyczekują inauguracji ligi.
Preludium do tego, co nas czeka na wielu stadionach nastąpiło kilka dni temu w Krakowie. Czterystu pseudo kibiców Cracovii starło się z policjantami, zdemolowało sklepy, samochody.
W najbliższych tygodniach wrócą: terroryzowanie pasażerów pociągu, starcia z policją, atak na fanów przeciwnej drużyny, spalenie wrogiego szalika.
Normalny kibic straci nerwy i ochotę przychodzenia na stadion i płacenia za coś, co grozi utratą zdrowia. Tym samym frekwencja na meczach ekstraklasy wciąż będzie porównywalna do liczby fanów zaglądających na mecze IV ligi w Anglii lub Niemczech.
W minionym sezonie aż w
stadiony wrócą szalikowcy&lt;/&gt;<br><br>Pseudokibice także budzą się z zimowego snu i wyczekują inauguracji ligi.<br>Preludium do tego, co nas czeka na wielu stadionach nastąpiło kilka dni temu w Krakowie. Czterystu pseudo kibiców Cracovii starło się z policjantami, zdemolowało sklepy, samochody. <br>W najbliższych tygodniach wrócą: terroryzowanie pasażerów pociągu, starcia z policją, atak na fanów przeciwnej drużyny, spalenie wrogiego szalika. <br>Normalny kibic straci nerwy i ochotę przychodzenia na stadion i płacenia za coś, co grozi utratą zdrowia. Tym samym frekwencja na meczach ekstraklasy wciąż będzie porównywalna do liczby fanów zaglądających na mecze IV ligi w Anglii lub Niemczech. <br>W minionym sezonie aż w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego