Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 03.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
plus Polska, drugi z przesłuchanych wczoraj świadków, zeznał, że we wrześniu 2002 r., podczas posiedzenia rady nadzorczej tej firmy, Rywin tłumaczył, iż informacje o jego prezesurze w Polsacie to "pogłoski, których nie należy traktować poważnie".


Sondaż "Rzeczpospolitej"
Platforma Obywatelska, SLD i PSL w dół, partia Leppera ostro w górę
Samoobrona atakujePierwszy i to bardzo mocny punkt dla Andrzeja Leppera w pojedynku z Platformą Obywatelską. Samoobrona zyskuje 7 punktów i depcze po piętach partii Tuska i Rokity. To nie koniec niespodzianek - już tylko co dziesiąty Polak chce głosować na SLD - UP, a do Sejmu nie weszłoby Polskie Stronnictwo Ludowe.
Najnowszy sondaż
plus Polska&lt;/&gt;, drugi z przesłuchanych wczoraj świadków, zeznał, że we wrześniu 2002 r., podczas posiedzenia rady nadzorczej tej firmy, &lt;name type="person"&gt;Rywin&lt;/&gt; tłumaczył, iż informacje o jego prezesurze w &lt;name type="org"&gt;Polsacie&lt;/&gt; to &lt;q&gt;"pogłoski, których nie należy traktować poważnie"&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sondaż &lt;name type="tit"&gt;"Rzeczpospolitej"&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;Platforma Obywatelska&lt;/&gt;, &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt; i &lt;name type="org"&gt;PSL&lt;/&gt; w dół, partia &lt;name type="person"&gt;Leppera&lt;/&gt; ostro w górę&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;Samoobrona&lt;/&gt; atakuje&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Pierwszy i to bardzo mocny punkt dla &lt;name type="person"&gt;Andrzeja Leppera&lt;/&gt; w pojedynku z &lt;name type="org"&gt;Platformą Obywatelską&lt;/&gt;. &lt;name type="org"&gt;Samoobrona&lt;/&gt; zyskuje 7 punktów i depcze po piętach partii &lt;name type="person"&gt;Tuska&lt;/&gt; i &lt;name type="person"&gt;Rokity&lt;/&gt;. To nie koniec niespodzianek - już tylko co dziesiąty Polak chce głosować na &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt; - &lt;name type="org"&gt;UP&lt;/&gt;, a do &lt;name type="org"&gt;Sejmu&lt;/&gt; nie weszłoby &lt;name type="org"&gt;Polskie Stronnictwo Ludowe&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br>Najnowszy sondaż
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego