Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
w miarę spokojnie. Najwięcej było kradzieży i włamań - 22. Doszło do 4 wypadków drogowych, zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców. Ujawniono 5 falsyfikatów. Cztery razy interweniowano podczas bójek.
* 2 sierpnia złodziej kieszonkowy okradł na poczcie mieszkańca Krakowa. W portfelu były dokumenty i 1400 złotych.
* W tym samym dniu jadący ulicą Kasprowicza polonez atu obrzucony został przez nieznanego sprawcę kamieniami. Uszkodzenia samochodu wyceniono na 400 zł.
* 3 sierpnia mieszkańcowi Kutna skradziono yamahę o wartości 9500 zł. Motocykl został znaleziony tego samego dnia w Poroninie.
* Również 3 sierpnia okradziono peugeota, należącego do turystki z Francji. Złodziej po wybiciu szyby zabrał radiomagnetofon i kasety.
* 4 sierpnia
w miarę spokojnie. Najwięcej było kradzieży i włamań - 22. Doszło do 4 wypadków drogowych, zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców. Ujawniono 5 falsyfikatów. Cztery razy interweniowano podczas bójek.<br>* 2 sierpnia złodziej kieszonkowy okradł na poczcie mieszkańca Krakowa. W portfelu były dokumenty i 1400 złotych.<br>* W tym samym dniu jadący ulicą Kasprowicza polonez atu obrzucony został przez nieznanego sprawcę kamieniami. Uszkodzenia samochodu wyceniono na 400 zł.<br>* 3 sierpnia mieszkańcowi Kutna skradziono yamahę o wartości 9500 zł. Motocykl został znaleziony tego samego dnia w Poroninie.<br>* Również 3 sierpnia okradziono peugeota, należącego do turystki z Francji. Złodziej po wybiciu szyby zabrał radiomagnetofon i kasety.<br>* 4 sierpnia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego