Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
łączeniem tradycji ze współczesnością pracował Klaudiusz Balcerzak, docenił to cała Polska i Europa. Ciężką pracą zdobył zaufanie wielu klientów, co wraz z doświadczeniem przekazał teraz swojemu synowi Maciejowi.
Nowo wybudowana firma EKO-MIĘS BALCERZAK JUNIOR z zespołem wykwalifikowanych technologów przygotowała zestaw wędlin o charakterystycznym, oryginalnym smaku i zapachu przywołuje wspomnienia babcinej spiżarni. Gwarancją jakości owych wyrobów jest surowiec pochodzący od wiarygodnych hodowców przestrzegających zasad ekologii, jak również ubój dokonywany w zakładzie z europejskim certyfikatem BLUTEX Balcerzak-Duda w Sławie. Właśnie tam Balcerzak Junior zaopatruje się w półtusze najwyższej jakości.
Zapraszając do staropolskiego stołu życzymy smacznego!

Oferta handlowa wyrobów delikatesowych
Wyroby z
łączeniem tradycji ze współczesnością pracował Klaudiusz Balcerzak, docenił to cała Polska i Europa. Ciężką pracą zdobył zaufanie wielu klientów, co wraz z doświadczeniem przekazał teraz swojemu synowi Maciejowi.<br>Nowo wybudowana firma &lt;name type="org"&gt;EKO-MIĘS BALCERZAK JUNIOR&lt;/&gt; z zespołem wykwalifikowanych technologów przygotowała zestaw wędlin o charakterystycznym, oryginalnym smaku i zapachu przywołuje wspomnienia babcinej spiżarni. Gwarancją jakości owych wyrobów jest surowiec pochodzący od wiarygodnych hodowców przestrzegających zasad ekologii, jak również ubój dokonywany w zakładzie z europejskim certyfikatem &lt;name type="org"&gt;BLUTEX Balcerzak-Duda&lt;/&gt; w Sławie. Właśnie tam Balcerzak Junior zaopatruje się w półtusze najwyższej jakości.<br>Zapraszając do staropolskiego stołu życzymy smacznego!<br>&lt;gap&gt;<br>Oferta handlowa wyrobów delikatesowych<br>Wyroby z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego