Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 6
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
16 promila alkoholu.
BZWyrok za skok

W zeszłym tygodniu w Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu zapadł wyrok w sprawie napadu na nowotarską stację benzynową w lipcu zeszłego roku. Przed sądem stanęło pięciu przestępców, w tym siostrzeniec właściciela stacji.
Do rozboju doszło w nocy z 25 na 26 lipca. Czterech bandytów sterroryzowało pracowników stacji, pobiło ich i zamknęło w budynku. Przestępcy uzbrojeni byli w kije baseballowe, policyjną pałkę i nóż. Zabrali pieniądze, telefax, papierosy, gumy do żucia, prezerwatywy i kilka butelek piwa. W sumie straty wyniosły 5 tys. zł.
Jak się w trakcie śledztwa okazało, pomysłodawcą rozboju, a także jednym z
16 promila alkoholu.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wyrok za skok&lt;/tit&gt;<br><br>W zeszłym tygodniu w Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu zapadł wyrok w sprawie napadu na nowotarską stację benzynową w lipcu zeszłego roku. Przed sądem stanęło pięciu przestępców, w tym siostrzeniec właściciela stacji.<br>Do rozboju doszło w nocy z 25 na 26 lipca. Czterech bandytów sterroryzowało pracowników stacji, pobiło ich i zamknęło w budynku. Przestępcy uzbrojeni byli w kije baseballowe, policyjną pałkę i nóż. Zabrali pieniądze, telefax, papierosy, gumy do żucia, prezerwatywy i kilka butelek piwa. W sumie straty wyniosły 5 tys. zł.<br>Jak się w trakcie śledztwa okazało, pomysłodawcą rozboju, a także jednym z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego