Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1997
z książeczek oszczędnościowych.
§ 11
Wypłaty z książeczki oszczędnościowej mogą być podejmowane przez właściciela książeczki, jego przedstawiciela ustawowego lub pełnomocnika.
Przy każdej wypłacie gotówkowej lub przelewie z książeczki osoba, która podejmuje wypłatę jest obowiązana okazać ważny dokument stwierdzający tożsamość i w obecności pracownika złożyć podpis na dokumencie wypłaty.
§ 12
Osoba małoletnia będąca właścicielem książeczki, po ukończeniu 13-go roku życia, może podejmować wypłaty, o ile nie sprzeciwi się temu jej przedstawiciel ustawowy, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub tymczasowego dowodu osobistego bądź paszportu.
§ 13
1. Wypłaty z książeczek Szkolnych Kas Oszczędności i organizacji młodzieżowych dokonywane są osobom wymienionym w formularzu wzorów podpisów, wklejonym
z książeczek oszczędnościowych.<br>§ 11<br>Wypłaty z książeczki oszczędnościowej mogą być podejmowane przez właściciela książeczki, jego przedstawiciela ustawowego lub pełnomocnika.<br>Przy każdej wypłacie gotówkowej lub przelewie z książeczki osoba, która podejmuje wypłatę jest obowiązana okazać ważny dokument stwierdzający tożsamość i w obecności pracownika złożyć podpis na dokumencie wypłaty.<br>§ 12<br>Osoba małoletnia będąca właścicielem książeczki, po ukończeniu 13-go roku życia, może podejmować wypłaty, o ile nie sprzeciwi się temu jej przedstawiciel ustawowy, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub tymczasowego dowodu osobistego bądź paszportu.<br>§ 13<br>1. Wypłaty z książeczek Szkolnych Kas Oszczędności i organizacji młodzieżowych dokonywane są osobom wymienionym w formularzu wzorów podpisów, wklejonym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego