Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok: 2003
Edition
BioFresh INOX

dostępna również w kolorze białym jako model KDv 3142


Nie zaprzątaj sobie głowy zmywaniem
BOSCH
2 LATA GWARANCJI
Sprzęt Gospodarstwa Domowego Bosch Zawsze z Wami
Automatyczne zmywarki wolnostojące marki Bosch
SGS 09A22
GlasProtec - System Ochrony Szkła
Aqua Mix optymalizuje twardość wody. Wymiennik Ciepła decyduje o płynnej ("nieszokowej"), bezpiecznej dla naczyń, zmianie temperatur podczas mycia i płukania. W koszach VaroFlex bezpiecznie ustawia się nawet najbardziej kruche kieliszki. GlasProtec to system potrójnej ochrony szkła.
Wyświetlacz z polskim tekstem
Na elektronicznym wyświetlaczu pojawiają się polskie napisy informujące na bieżąco o tym, co dzieje się we wnętrzu urządzenia.

Kosze VarioFlex
Kosze te
Edition<br>BioFresh INOX<br>&lt;gap&gt;<br>dostępna również w kolorze białym jako model &lt;name type="prod"&gt;KDv&lt;/&gt; 3142&lt;/&gt; <br><br>&lt;div type="advert" sub="appliance"&gt;<br>&lt;intro&gt;Nie zaprzątaj sobie głowy zmywaniem&lt;/&gt;<br>&lt;name type="org"&gt;BOSCH&lt;/&gt;<br>2 LATA GWARANCJI<br>Sprzęt Gospodarstwa Domowego &lt;name type="org"&gt;Bosch&lt;/&gt; Zawsze z Wami<br>Automatyczne zmywarki wolnostojące marki &lt;name type="org"&gt;Bosch&lt;/&gt;<br>&lt;name type="prod"&gt;SGS&lt;/&gt; 09A22<br>GlasProtec - System Ochrony Szkła<br>Aqua Mix optymalizuje twardość wody. Wymiennik Ciepła decyduje o płynnej ("nieszokowej"), bezpiecznej dla naczyń, zmianie temperatur podczas mycia i płukania. W koszach VaroFlex bezpiecznie ustawia się nawet najbardziej kruche kieliszki. GlasProtec to system potrójnej ochrony szkła.<br>Wyświetlacz z polskim tekstem<br>Na elektronicznym wyświetlaczu pojawiają się polskie napisy informujące na bieżąco o tym, co dzieje się we wnętrzu urządzenia.<br>&lt;gap&gt;<br>Kosze VarioFlex<br>Kosze te
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego