Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2004
promieniuje na całe plecy tak, że nie mogę sobie znaleźć miejsca w domu. Zamiast odpocząć, cierpię."
Sposób na uporczywy ból: Etoran Max
swoją skuteczność zawdzięcza unikalnemu połączeniu z silniejszym środkiem przeciwbólowym - kodeiną. Etoran Max przynosi ulgę nawet przy dotkliwym i uporczywym bólu kręgosłupa oraz zęba. Szybko pomaga, a jednocześnie pozostaje bezpieczny dla organizmu.
Dbaj o kręgosłup - utrzymuj się w formie
Najlepszym sposobem, by bóle pleców pojawiły się jak najrzadziej, a kręgosłup służył Ci sprawnie jak najdłużej, jest przestrzeganie kilku podstawowych reguł:
Poświęć kilka minut dziennie na ćwiczeni rozciągające.
Staraj się chodzić w pozycji wyprostowanej i dbać o właściwą pozycję za biurkiem
promieniuje na całe plecy tak, że nie mogę sobie znaleźć miejsca w domu. Zamiast odpocząć, cierpię."<br>Sposób na uporczywy ból: &lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt; Max<br>&lt;gap&gt; swoją skuteczność zawdzięcza unikalnemu połączeniu z silniejszym środkiem przeciwbólowym - kodeiną. &lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt; Max przynosi ulgę nawet przy dotkliwym i uporczywym bólu kręgosłupa oraz zęba. Szybko pomaga, a jednocześnie pozostaje bezpieczny dla organizmu.<br>Dbaj o kręgosłup - utrzymuj się w formie<br>Najlepszym sposobem, by bóle pleców pojawiły się jak najrzadziej, a kręgosłup służył Ci sprawnie jak najdłużej, jest przestrzeganie kilku podstawowych reguł:<br>Poświęć kilka minut dziennie na ćwiczeni rozciągające.<br>Staraj się chodzić w pozycji wyprostowanej i dbać o właściwą pozycję za biurkiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego