Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
strzeżeniu zasad demokratycznego państwa prawnego.
W ciągu minionych pięciu lat państwo stało się mocniejsze. Mamy nową, demokratyczną konstytucję. Uczyniliśmy ważny krok w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, tworząc kolejne szczeble samorządu terytorialnego.
Polska jest bezpieczniejsza - wstąpiliśmy do NATO, umocniliśmy więzi łączące nas z sąsiadami i innymi krajami Europy Środkowej.
Kraj nasz zyskał bezprecedensową możliwość dokonania skoku cywilizacyjnego jeszcze w ciągu życia obecnego pokolenia - prowadzimy negocjacje o naszym członkostwie w Unii Europejskiej. Rozwijała się i unowocześniała polska gospodarka.
Sukcesy cieszą ale szczególnie mocno odczuwam niepowodzenia. Stanowczo zbyt wielu Polaków nie korzysta z pozytywnych efektów zmian, jakie się u nas dokonały. Nie wolno nam godzić
strzeżeniu zasad demokratycznego państwa prawnego. <br>W ciągu minionych pięciu lat państwo stało się mocniejsze. Mamy nową, demokratyczną konstytucję. Uczyniliśmy ważny krok w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, tworząc kolejne szczeble samorządu terytorialnego. <br>Polska jest bezpieczniejsza - wstąpiliśmy do NATO, umocniliśmy więzi łączące nas z sąsiadami i innymi krajami Europy Środkowej. <br>Kraj nasz zyskał bezprecedensową możliwość dokonania skoku cywilizacyjnego jeszcze w ciągu życia obecnego pokolenia - prowadzimy negocjacje o naszym członkostwie w Unii Europejskiej. Rozwijała się i unowocześniała polska gospodarka. <br>Sukcesy cieszą ale szczególnie mocno odczuwam niepowodzenia. Stanowczo zbyt wielu Polaków nie korzysta z pozytywnych efektów zmian, jakie się u nas dokonały. Nie wolno nam godzić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego