Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 4
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
obraz pozostawiony po uroczystości otwarcia imprezy. W pierwszy dzień niespodziankę sprawił nam polski skoczek Łukasz Kruczek, który na skoczni K - 90 w Szczyrbskim Jeziorze zdobył pierwsze złoto dla polskiej reprezentacji. Tego samego dnia odbyły się również biegi narciarskie i biathlon. Na dystansie 10 km Janusz Krezelok zajął 6 pozycję. W biathlonie zdobyliśmy dwa srebrne medale. Na dystansie 20 km Tomasz Sikora wywalczył srebro, a wśród kobiet Adriana Babik uzyskała również drugą pozycję. Piąte miejsce zajęła Agata Szuszka. W niedzielę na wszystkie rozgrywane zawody przyszło bardzo dużo kibiców. W Demanovskiej Dolinie odbyła się wyjątkowo widowiskowa konkurencja boarder cross. Nasza reprezentantka Małgorzata Kukucz