Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12(32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
dużym stresem albo zmęczeniem. W jego leczeniu najważniejszy jest odpoczynek, relaks dla mięśni, pomagają też okłady z lodu. Bez względu na to, jaki rodzaj bólu ci dolega, pamiętaj, abyś nie sięgała od razu po tabletki przeciwbólowe; czasami wystarczy tylko dłuższy spacer, delikatny masaż głowy albo po prostu chwila spokoju.
I biustonosz stworzył kobietę

Na początku był jak kajdany, potem jak sztandar, później w ogóle go nie było, aż stał się najlepszym przyjacielem. Historia stanika jest jednocześnie opowieścią o losach kobiet. To "Her-story" (jej historia), a nie "His-story".
Elżbieta Szawarska

Zagadkę wiecznej kobiecości - omdlewającego głosu, bezradności, melancholijnego skubania ciasteczka, dostojnych
dużym stresem albo zmęczeniem. W jego leczeniu najważniejszy jest odpoczynek, relaks dla mięśni, pomagają też okłady z lodu. Bez względu na to, jaki rodzaj bólu ci dolega, pamiętaj, abyś nie sięgała od razu po tabletki przeciwbólowe; czasami wystarczy tylko dłuższy spacer, delikatny masaż głowy albo po prostu chwila spokoju.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=58-62&gt;<br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;I biustonosz stworzył kobietę&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Na początku był jak kajdany, potem jak sztandar, później w ogóle go nie było, aż stał się najlepszym przyjacielem. Historia stanika jest jednocześnie opowieścią o losach kobiet. To "Her-story" (jej historia), a nie "His-story".<br>Elżbieta Szawarska&lt;/&gt;<br><br>Zagadkę wiecznej kobiecości - omdlewającego głosu, bezradności, melancholijnego skubania ciasteczka, dostojnych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego