Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2002
Działają one przeciwzapalnie, przeciwdrożdżakowo i łagodząco. Nie naruszają jednak bariery lipidowej skóry. Hamują natomiast wydzielanie łoju i zapobiegają rozwoju mikroorganizmów.
Z francuską wodą
Za nowość należy uznać krem dla osób z nadmierną potliwością, który ogranicza wydzielanie potu poprzez naturalne blokowanie ujścia gruczołów potowych.
Zapobiega rozwojowi drobnoustrojów odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach, blokuje aktywność enzymów powodujących rozkład potu i nie brudzi ubrań.
Wszystkie preparaty Dermedic są produkowane na bazie wody z francuskich źródeł Le Perray. Są dostępne wyłącznie w aptekach. W badaniach konsumenckich uzyskały bardzo wysokie notowania.
EDYTA NORKIEWICZ
Odmładzanie skory
Naturalny proces złuszczania naskórka w miarę upływu lat przebiega coraz wolniej, dlatego
Działają one przeciwzapalnie, przeciwdrożdżakowo i łagodząco. Nie naruszają jednak bariery lipidowej skóry. Hamują natomiast wydzielanie łoju i zapobiegają rozwoju mikroorganizmów.<br>Z francuską wodą<br>Za nowość należy uznać krem dla osób z nadmierną potliwością, który ogranicza wydzielanie potu poprzez naturalne blokowanie ujścia gruczołów potowych.<br>Zapobiega rozwojowi drobnoustrojów odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach, blokuje aktywność enzymów powodujących rozkład potu i nie brudzi ubrań.<br>Wszystkie preparaty &lt;name type="prod"&gt;Dermedic&lt;/&gt; są produkowane na bazie wody z francuskich źródeł Le Perray. Są dostępne wyłącznie w aptekach. W badaniach konsumenckich uzyskały bardzo wysokie notowania.<br>EDYTA NORKIEWICZ<br>Odmładzanie skory<br>Naturalny proces złuszczania naskórka w miarę upływu lat przebiega coraz wolniej, dlatego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego