Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.12 (36)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tylko dodatek o modzie, ale zawsze to "Time".
JOANNA LENART

Claudia idzie na zakupy
Supermodelka Claudia Schiffer (34 l.) wybrała się na zakupy w najmodniejszych butikach Nowego Jorku. I choć trwało to wiele godzin i Claudia wydała mnóstwo pieniędzy, to zabrała do domu tylko dwie malutkie torby.
JOANNA LENART

Pachnący blondynek
Jean Reno (56 l.) w sam raz na walentynki. Uwodzi swoimi perfumami "Jean Reno Loves You", ale także nową blond fryzurką. Z takimi włosami na pewno żadna mu się nie oprze.
JOANNA LENART

Przytuli go do piersi
Telewizyjna gwiazda Jordan (25 l.), świetnie się bawi na australijskiej plaży z małym
tylko dodatek o modzie, ale zawsze to "Time".<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Claudia idzie na zakupy&lt;/&gt;<br>Supermodelka Claudia Schiffer (34 l.) wybrała się na zakupy w najmodniejszych butikach Nowego Jorku. I choć trwało to wiele godzin i Claudia wydała mnóstwo pieniędzy, to zabrała do domu tylko dwie malutkie torby.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Pachnący blondynek&lt;/&gt;<br>Jean Reno (56 l.) w sam raz na walentynki. Uwodzi swoimi perfumami "Jean Reno Loves You", ale także nową blond fryzurką. Z takimi włosami na pewno żadna mu się nie oprze.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Przytuli go do piersi&lt;/&gt;<br>Telewizyjna gwiazda Jordan (25 l.), świetnie się bawi na australijskiej plaży z małym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego