Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
mną rozmawiać faceci, którzy przedtem nie zbliżali się nawet na metr. Zupełnie, jakby dopiero teraz mnie zauważyli. Lub dopiero teraz starczyło im odwagi. Rany, panowie!
A może chodzi o coś zupełnie innego? Może w nowej fryzurze jest po prostu nierozpoznawalna?
- To nie to - oponuje stanowczo. - Moim zdaniem, w naszym świecie blondynka jest czymś w rodzaju tabu, nieosiągalnego bóstwa. Większość ikon w naszej kulturze ma jasne włosy. Ludzie przypisują osobom z takimi włosami jakieś wyższe cechy, stawiają je na piedestale. Dlatego uważam, że brunetki mają lepiej. Nikogo nie onieśmielają, więc mogą się w życiu nieźle zabawić.
W co się bawić, w co
mną rozmawiać faceci, którzy przedtem nie zbliżali się nawet na metr. Zupełnie, jakby dopiero teraz mnie zauważyli. Lub dopiero teraz starczyło im odwagi. Rany, panowie!<br>A może chodzi o coś zupełnie innego? Może w nowej fryzurze jest po prostu nierozpoznawalna?<br>- To nie to - oponuje stanowczo. - Moim zdaniem, w naszym świecie blondynka jest czymś w rodzaju tabu, nieosiągalnego bóstwa. Większość ikon w naszej kulturze ma jasne włosy. Ludzie przypisują osobom z takimi włosami jakieś wyższe cechy, stawiają je na piedestale. Dlatego uważam, że brunetki mają lepiej. Nikogo nie onieśmielają, więc mogą się w życiu nieźle zabawić.<br>W co się bawić, w co
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!