Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
l.), Britney Spears (22 l.) i Pink (24 l.) wcieliły się w rolę gladiatorek, które po walce orzeźwiają się Pepsi. Ich nowa kampania reklamowa nawiązuje stylistycznie do hitowej produkcji "Troja" z Bradem Pittem w roli głównej. Choć merytorycznie reklamówka jest bez sensu, dziewczyny w zbrojach wyglądały pięknie.
JOANNA LENART

Prawdziwa blondynka
Cameron Diaz (31l.) musiała skorzystać z pomocy ekspedientki w punkcie ksero. Okazało sie, że gwiazda, jak przystało prawdziwej blondynce z dowcipu, nie umie obsługiwać kopiarki. Sprzedawczyni, szatynka, na pewno opowie o tym wszystkim znajomym.
JOANNA LENART

Tym razem nie tylko po cygara
Robert Redford (66 l.) wybrał się w podróż
l.), Britney Spears (22 l.) i Pink (24 l.) wcieliły się w rolę gladiatorek, które po walce orzeźwiają się Pepsi. Ich nowa kampania reklamowa nawiązuje stylistycznie do hitowej produkcji "Troja" z Bradem Pittem w roli głównej. Choć merytorycznie reklamówka jest bez sensu, dziewczyny w zbrojach wyglądały pięknie.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Prawdziwa blondynka&lt;/&gt;<br>Cameron Diaz (31l.) musiała skorzystać z pomocy ekspedientki w punkcie ksero. Okazało sie, że gwiazda, jak przystało prawdziwej blondynce z dowcipu, nie umie obsługiwać kopiarki. Sprzedawczyni, szatynka, na pewno opowie o tym wszystkim znajomym.<br>&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Tym razem nie tylko po cygara&lt;/&gt;<br>Robert Redford (66 l.) wybrał się w podróż
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego