Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
l.), Britney Spears (22 l.) i Pink (24 l.) wcieliły się w rolę gladiatorek, które po walce orzeźwiają się Pepsi. Ich nowa kampania reklamowa nawiązuje stylistycznie do hitowej produkcji "Troja" z Bradem Pittem w roli głównej. Choć merytorycznie reklamówka jest bez sensu, dziewczyny w zbrojach wyglądały pięknie.
JOANNA LENART

Prawdziwa blondynka
Cameron Diaz (31l.) musiała skorzystać z pomocy ekspedientki w punkcie ksero. Okazało sie, że gwiazda, jak przystało prawdziwej blondynce z dowcipu, nie umie obsługiwać kopiarki. Sprzedawczyni, szatynka, na pewno opowie o tym wszystkim znajomym.
JOANNA LENART

Tym razem nie tylko po cygara
Robert Redford (66 l.) wybrał się w podróż
l.), Britney Spears (22 l.) i Pink (24 l.) wcieliły się w rolę gladiatorek, które po walce orzeźwiają się Pepsi. Ich nowa kampania reklamowa nawiązuje stylistycznie do hitowej produkcji "Troja" z Bradem Pittem w roli głównej. Choć merytorycznie reklamówka jest bez sensu, dziewczyny w zbrojach wyglądały pięknie.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Prawdziwa blondynka&lt;/&gt;<br>Cameron Diaz (31l.) musiała skorzystać z pomocy ekspedientki w punkcie ksero. Okazało sie, że gwiazda, jak przystało prawdziwej blondynce z dowcipu, nie umie obsługiwać kopiarki. Sprzedawczyni, szatynka, na pewno opowie o tym wszystkim znajomym.<br>&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Tym razem nie tylko po cygara&lt;/&gt;<br>Robert Redford (66 l.) wybrał się w podróż
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!