Nr: 02.16 (39)
o powrocie do peletonu, ale przytył ostatnio 20 kg, mówiło się też coraz głośniej o jego uzależnieniu od narkotyków.
STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI

Niedzielan dostał owację na stojąco
Andrzej Niedzielan (25 l.) zdobył dwie bramki dla NEC Nijmegen w wygranym 4:0 meczu ligowym z FC Utrecht. Polak był najlepszym piłkarzem na boisku.
Niedzielan, podobnie jak w poprzednich spotkaniach, co chwila uciekał obrońcom przeciwnika. Tyle że dopiero w tym koledzy z drużyny zaczęli go dostrzegać i wykorzystywać szybkość oraz umiejętności techniczne polskiego napastnika. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 13. minucie Niedzielan dostał znakomite podanie od Jardy Simra, zgubił obrońców Utrechtu
o powrocie do peletonu, ale przytył ostatnio 20 kg, mówiło się też coraz głośniej o jego uzależnieniu od narkotyków. <br>&lt;au&gt;STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Niedzielan dostał owację na stojąco&lt;/&gt;<br>Andrzej Niedzielan (25 l.) zdobył dwie bramki dla NEC Nijmegen w wygranym 4:0 meczu ligowym z FC Utrecht. Polak był najlepszym piłkarzem na boisku.<br>Niedzielan, podobnie jak w poprzednich spotkaniach, co chwila uciekał obrońcom przeciwnika. Tyle że dopiero w tym koledzy z drużyny zaczęli go dostrzegać i wykorzystywać szybkość oraz umiejętności techniczne polskiego napastnika. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 13. minucie Niedzielan dostał znakomite podanie od Jardy Simra, zgubił obrońców Utrechtu