Tytuł: strona o baseballu
Rok wydania: 17.10.2002
Rok powstania: 2002
Bezpośrednio po meczu odbyła się uroczystość wręczenia trofeów
dziewiątej zmianie po bardzo ładnym odbiciu po ziemi tuż przy linii foul goście podobnie jak dzień wcześniej zdobyli dwa obiegi. Odpowiedź Kutna była niewystarczająca, tylko jeden obieg i ostateczny wynik 2 : 1 dla BK Jastrzębie. Ponieważ było to trzecie zwycięstwo obrońcy tytułu w finale to właśnie młodzi Jastrzębianie odtańczyli na boisku w Kutnie taniec radości. Jest to już czwarty pod rząd tytuł Mistrzów Polski - Baseballowego Klubu z Jastrzębia, którzy wyrównali tym samym osiągniecie Silesii Rybnik z połowy lat osiemdziesiątych. Srebro dla MKS-u Kutno, co Redakcja uważa za duży sukces młodej, kutnowskiej drużyny.<br>Bezpośrednio po meczu odbyła się uroczystość wręczenia trofeów