Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
co zostało wykazane zdobyciem dwóch bramek przez Jacka Kosmalskiego z Legii Warszawa, były lepszą drużyną i zasłużenie wygrały w Garwolinie.
Pierwszy bramkę dla gości zdobył Kosmalski w 15 minucie w zamieszaniu podbramkowym. Po trzech minutach było już 2:0 dla Orląt. Wykorzystując błąd Zatorskiego ponownie z bliskiej odległości piłkę w bramce Wilgi umieścił Kosmalski.
W 52 minucie po rzucie wolnym wykonanym przez Zarzyckiego bramkę zdobył Kurek. Czwarta bramka dla Orląt padła po błędzie obrońców gospodarzy, a zdobył ją wprowadzony po przerwie Wereszczyński.

Radioorientacja
W blasku medali
W ubiegłym tygodniu w lasach koło Mińska Mazowieckiego odbyły się VII Mistrzostwa Polski w Radioorientacji
co zostało wykazane zdobyciem dwóch bramek przez Jacka Kosmalskiego z Legii Warszawa, były lepszą drużyną i zasłużenie wygrały w Garwolinie.<br>Pierwszy bramkę dla gości zdobył Kosmalski w 15 minucie w zamieszaniu podbramkowym. Po trzech minutach było już 2:0 dla Orląt. Wykorzystując błąd Zatorskiego ponownie z bliskiej odległości piłkę w bramce Wilgi umieścił Kosmalski.<br>W 52 minucie po rzucie wolnym wykonanym przez Zarzyckiego bramkę zdobył Kurek. Czwarta bramka dla Orląt padła po błędzie obrońców gospodarzy, a zdobył ją wprowadzony po przerwie Wereszczyński.<br><br>Radioorientacja<br>W blasku medali<br>W ubiegłym tygodniu w lasach koło Mińska Mazowieckiego odbyły się VII Mistrzostwa Polski w Radioorientacji