Tytuł: Super Express
Nr: 25/2
Rok: 1998
piłka nie zginęła

Po fantastycznej grze polski zespół olimpijski pokonał w Tel Awiwie rówieśników z Izraela 3:1.

Korespondencja z Izraela

Dwa gole już do przerwy zdobył Marek Saganowski, który w tym meczu zgodnie z planem zagrał tylko 45 minut. Ze swojego zadania wywiązał się więc znakomicie. Cały stadion bił brawo, gdy nastolatek z ŁKS strzelał głową w 7 i 43 minucie. Komplementowano Polaka na trybunach, mówiąc o jego światowej klasie.

W drugiej części Benayoun zdobył dla gospodarzy kontaktowego gola, ale jedna z wielu udanych akcji zespołu trenera Pawła Janasa przyniosła wkrótce gola nr. 3. Znowu główką po filmowej akcji. Tym
piłka nie zginęła&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Po fantastycznej grze polski zespół olimpijski pokonał w Tel Awiwie rówieśników z Izraela 3:1.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Korespondencja z Izraela&lt;/&gt;<br><br>Dwa gole już do przerwy zdobył Marek Saganowski, który w tym meczu zgodnie z planem zagrał tylko 45 minut. Ze swojego zadania wywiązał się więc znakomicie. Cały stadion bił brawo, gdy nastolatek z ŁKS strzelał głową w 7 i 43 minucie. Komplementowano Polaka na trybunach, mówiąc o jego światowej klasie.<br><br>W drugiej części Benayoun zdobył dla gospodarzy kontaktowego gola, ale jedna z wielu udanych akcji zespołu trenera Pawła Janasa przyniosła wkrótce gola nr. 3. Znowu główką po filmowej akcji. Tym