Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 15/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
zdaniem złoty w najbliższym czasie powinien jednak być mocny.
Analitycy twierdzą również, że na osłabienie złotego miało także wpływ przełożenie wypłaty rekompensat za pracę przymusową w III Rzeszy.
(PAP)


Polska broń interesuje Indonezję

Zbrojenia Rząd Indonezji rozważa możliwość zakupu sprzętu wojskowego od Polski, Rosji i Rumunii - mimo embarga na sprzedaż broni do tego kraju, nałożonego przez USA - pisze w środowym wydaniu dziennik "Indonesian Observer". Dziennik powołuje się na wypowiedzi ministra obrony Indonezji Muhammada Mahfuda.
Mahfud powiedział we wtorek, że Polska, Rosja i Rumunia zaoferowały Indonezji zakup uzbrojenia na korzystnych warunkach.
(PAP)


Daewoo dostanie nowe kredyty

Motoryzacja Banki wierzyciele koreańskiego koncernu Daewoo
zdaniem złoty w najbliższym czasie powinien jednak być mocny.<br>Analitycy twierdzą również, że na osłabienie złotego miało także wpływ przełożenie wypłaty rekompensat za pracę przymusową w III Rzeszy.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Polska broń interesuje Indonezję&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zbrojenia&lt;/&gt; Rząd Indonezji rozważa możliwość zakupu sprzętu wojskowego od Polski, Rosji i Rumunii - mimo embarga na sprzedaż broni do tego kraju, nałożonego przez USA - pisze w środowym wydaniu dziennik "Indonesian Observer". Dziennik powołuje się na wypowiedzi ministra obrony Indonezji Muhammada Mahfuda.<br>Mahfud powiedział we wtorek, że Polska, Rosja i Rumunia zaoferowały Indonezji zakup uzbrojenia na korzystnych warunkach.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Daewoo dostanie nowe kredyty&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Motoryzacja&lt;/&gt; Banki wierzyciele koreańskiego koncernu Daewoo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego