Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
innego światowego hegemona, najprawdopodobniej - przez pracowity naród chiński - czy warto dzisiaj bić się za hegemonię państwa, które jutro ustąpi pola innemu państwu?
A tak pod rozwagę tym, którzy wskazują na USA jako ostoję ładu w świecie;
- kto wydał nas na pastwę okupacji sowieckiej, jak nie amerykański prezydent?
- rząd USA dysponował bronią atomową jako jedyny przez kilka lat i mógł urządzić świat jak chciał - czy był to sprawiedliwy świat? Jaki miejsce USA przeznaczyły Polsce wtedy? Ano - jako kolonii rosyjskiej! Takie rzeczy tylko niewolnicy o mózgu wykastrowanym zapominają!

Stolica Apostolska - zachęca nas do modlitwy w intencji pokoju. Żeby nie było wojny. Bardzo szlachetna
innego&lt;/&gt; światowego hegemona, najprawdopodobniej - przez pracowity naród chiński - &lt;hi&gt; czy warto dzisiaj bić się za hegemonię państwa, które jutro ustąpi pola innemu państwu?&lt;/&gt;<br>A tak pod rozwagę tym, którzy wskazują na USA jako ostoję ładu w świecie;<br>- kto wydał nas na pastwę okupacji sowieckiej, jak nie amerykański prezydent?<br>- rząd USA dysponował bronią atomową jako jedyny przez kilka lat i mógł urządzić świat jak chciał - czy był to sprawiedliwy świat? Jaki miejsce USA przeznaczyły Polsce wtedy? Ano - jako kolonii rosyjskiej! &lt;hi&gt;Takie rzeczy tylko niewolnicy o mózgu wykastrowanym zapominają!&lt;/&gt;<br><br>&lt;hi&gt;Stolica Apostolska&lt;/&gt; - zachęca nas do modlitwy w intencji pokoju. Żeby nie było wojny. Bardzo szlachetna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego