Typ tekstu: Książka
Autor: Marek Soból
Tytuł: Mojry
Rok: 2005
wypadku ciągle jeszcze nie doszła do siebie, chociaż już tyle czasu minęło. To nie był facet, tylko dziewczyna. Podobno bardzo szczęśliwe były razem. Ale to wielka tajemnica, mało kto wie. Ludzie z takich rzeczy zaraz robią sensację. Nie mieści im się w tych pustych łbach, że to możliwe. Zaraz jakieś brudne myśli maja. Miłość dla nich nic nie znaczy.
Widziałam ją kiedyś w strasznym stanie na festiwalu żydowskim, tu na Kazimierzu, równo rok temu.
Byłeś kiedyś?
Ostatniego dnia na koncercie jest przepięknie, facet. Ludzie z całego świata się bawią. Muzyka jest, i w ogóle.
Teraz też się zaczął ten festiwal, bo
wypadku ciągle jeszcze nie doszła do siebie, chociaż już tyle czasu minęło. To nie był facet, tylko dziewczyna. Podobno bardzo szczęśliwe były razem. Ale to wielka tajemnica, mało kto wie. Ludzie z takich rzeczy zaraz robią sensację. Nie mieści im się w tych pustych łbach, że to możliwe. Zaraz jakieś brudne myśli maja. Miłość dla nich nic nie znaczy.<br>Widziałam ją kiedyś w strasznym stanie na festiwalu żydowskim, tu na Kazimierzu, równo rok temu.<br>Byłeś kiedyś?<br>Ostatniego dnia na koncercie jest przepięknie, facet. Ludzie z całego świata się bawią. Muzyka jest, i w ogóle.<br>Teraz też się zaczął ten festiwal, bo
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!