Tytuł: Niedziela
Nr: 6
Miejsce wydania: Częstochowa
Rok: 1998
wygranego meczu z Japonią był w obronie. W meczu z Holendrami wszedł na lodowisko, gdy Wojtynek w 15. minucie puścił trzecią bramkę (tego meczu nie dało się już uratować - Polska przegrała 1:4). Bronił też przez dwie tercje meczu z ZSRR (puścił 6 bramek). - „Kiedy myślę o tamtej olimpiadzie, budzą się we mnie dwa uczucia. Pierwsze oparte na emocjach: niekiedy nie chce mi się wierzyć, że mogłem to przeżyć. To było spełnienie mojego marzenia w tamtych czasach. Dziś to marzenie ustało i nie ma już dla mnie takiego znaczenia. I drugi aspekt: było to dla mnie ogromne przeżycie wynikające z
wygranego meczu z Japonią był w obronie. W meczu z Holendrami wszedł na lodowisko, gdy Wojtynek w 15. minucie puścił trzecią bramkę (tego meczu nie dało się już uratować - Polska przegrała 1:4). Bronił też przez dwie tercje meczu z ZSRR (puścił 6 bramek). - <q>„Kiedy myślę o tamtej olimpiadzie, budzą się we mnie dwa uczucia. Pierwsze oparte na emocjach: niekiedy nie chce mi się wierzyć, że mogłem to przeżyć. To było spełnienie mojego marzenia w tamtych czasach. Dziś to marzenie ustało i nie ma już dla mnie takiego znaczenia. I drugi aspekt: było to dla mnie ogromne przeżycie wynikające z