Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.14 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć równiutkie zęby - mówi Ewa Gawryluk (36 l.). - Kiedyś jednak nie było to tak powszechne jak teraz no i kosztowało olbrzymie pieniądze.
Dla Ali Janosz (19 l.) aparat na zębach to zupełnie naturalna sprawa. Chwali go też sobie Grażyna Wolszczak (45 l.).
Ale druty w buzi to również minusy. Czasami niełatwo jest się do nich przyzwyczaić. - "Żelazne uśmiechy" to nie moda, ale konieczność.
My życzymy wytrwałości, bo jak głosi przysłowie, "aby być pięknym, trzeba cierpieć".
EWA WĄSIKOWSKA - TOMCZYŃSKA

Od dziś więcej przystanków
KOMUNIKACJA
Przypominamy, że od poniedziałku linia E-4 znów zatrzymuje się na wytęsknionym przez
Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć równiutkie zęby&lt;/&gt; - mówi Ewa Gawryluk (36 l.). &lt;q&gt;- Kiedyś jednak nie było to tak powszechne jak teraz no i kosztowało olbrzymie pieniądze.&lt;/&gt;<br>Dla Ali Janosz (19 l.) aparat na zębach to zupełnie naturalna sprawa. Chwali go też sobie Grażyna Wolszczak (45 l.).<br>Ale druty w buzi to również minusy. Czasami niełatwo jest się do nich przyzwyczaić. - "Żelazne uśmiechy" to nie moda, ale konieczność.<br>My życzymy wytrwałości, bo jak głosi przysłowie, "aby być pięknym, trzeba cierpieć".<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;EWA WĄSIKOWSKA - TOMCZYŃSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Od dziś więcej przystanków&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;KOMUNIKACJA&lt;/&gt;<br>Przypominamy, że od poniedziałku linia E-4 znów zatrzymuje się na wytęsknionym przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego