Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Pani
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1993
planeta piękna, sztuk artystycznych i miłości. Siła i odwaga, praktyczność, chęć posiadania , to główne cechy Byka. Poczucie własnej wartości poprzez sukces materialny pozwala upartemu, stanowczemu, twardemu realiście - jakim jest Byk - na wygrane życie.
Ze wszystkich znaków zodiakalnych on najbardziej ceni dobra doczesne. Spod ziemi wygrzebie to, czego potrzebuje, poruszy niebo, by zaspokoić swoja ambicję, przyjemność i mieć zadowolenie z siebie. Wytrwały, cierpliwy, bez pośpiechu rozważa wszystkie za i przeciw, zanim zrobi pierwszy krok. Powolny i flegmatyczny idzie prosto do celu. Przewiduje każdą sytuację, nie daje się ponosić nerwom.
Byk to pragmatyk, solidny i lojalny. Ceni sobie metodyczny, systematyczny, uporządkowany i regularny
planeta piękna, sztuk artystycznych i miłości. Siła i odwaga, praktyczność, chęć posiadania , to główne cechy Byka. Poczucie własnej wartości poprzez sukces materialny pozwala upartemu, stanowczemu, twardemu realiście - jakim jest Byk - na wygrane życie.<br> Ze wszystkich znaków zodiakalnych on najbardziej ceni dobra doczesne. Spod ziemi wygrzebie to, czego potrzebuje, poruszy niebo, by zaspokoić swoja ambicję, przyjemność i mieć zadowolenie z siebie. Wytrwały, cierpliwy, bez pośpiechu rozważa wszystkie za i przeciw, zanim zrobi pierwszy krok. Powolny i flegmatyczny idzie prosto do celu. Przewiduje każdą sytuację, nie daje się ponosić nerwom.<br> Byk to pragmatyk, solidny i lojalny. Ceni sobie metodyczny, systematyczny, uporządkowany i regularny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego