Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tylko zwykły walczak
JORGE VALDANO, dyrektor sportowy Realu Madryt o transferze Edgara Davidsa do Barcelony

Adam Małysz już dwanaście razy startował w zakopiańskim Pucharze Świata

Dotychczas polski skoczek wygrał rywalizację na Wielkiej Krokwi tylko raz.

lala
Zbigniew Boniek: lalala ooiwuyye

Zemsta na klanie Gollobów
Władysław Gollob (66 l.) uważa, że bydgoskie środowisko żużlowe mści się na nim i jego synach za odejście z Polonii. Nie oszczędza także Zbigniewa Bońka, któremu zarzuca próbę rozbicia klanu Gollobów.
Fakt: Pojawiły się informacje, że przez pana zakład ślusarski przechodziły pieniądze należne pańskim synom za starty na torze. Przez to płacili znacznie mniejsze podatki.
WŁADYSŁAW GOLLOB
tylko zwykły walczak&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;JORGE VALDANO, dyrektor sportowy Realu Madryt o transferze Edgara Davidsa do Barcelony&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Adam Małysz już dwanaście razy startował w zakopiańskim Pucharze Świata&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>Dotychczas polski skoczek wygrał rywalizację na Wielkiej Krokwi tylko raz.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;lala&lt;/&gt;<br>Zbigniew Boniek: lalala ooiwuyye&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Zemsta na klanie Gollobów&lt;/&gt;<br>Władysław Gollob (66 l.) uważa, że bydgoskie środowisko żużlowe mści się na nim i jego synach za odejście z Polonii. Nie oszczędza także Zbigniewa Bońka, któremu zarzuca próbę rozbicia klanu Gollobów.<br>&lt;who9&gt;Fakt: Pojawiły się informacje, że przez pana zakład ślusarski przechodziły pieniądze należne pańskim synom za starty na torze. Przez to płacili znacznie mniejsze podatki.&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;WŁADYSŁAW GOLLOB
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego