Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
innych gatunków czynią tę płytę jednym z przebojów roku i przekonują do dalszych prób wpisania polskiego folku w nurt pop music. Płyta jest dobra zarówno na imprezę, jak i do wywołania uśmiechu w czasie przebijania się przez uliczne korki.

Janusz Zdunek 4Syfon
To prawda
Kolejna płyta będąca emanacją muzycznej energii bydgoskiego klubu Mózg, wielce zasłużonego dla polskiej alternatywy i jej szczególnej odmiany, czyli jassu. Lider zespołu, trębacz Zdunek, znany także ze współpracy z grupą Kult, twierdzi, że "muzyka na płycie zmierza ku nieskończoności". Dobrze powiedziane i nieźle zagrane.

B.B. King & Eric Clapton
Riding with the King
Tych dwóch weteranów o
innych gatunków czynią tę płytę jednym z przebojów roku i przekonują do dalszych prób wpisania polskiego folku w nurt pop music. Płyta jest dobra zarówno na imprezę, jak i do wywołania uśmiechu w czasie przebijania się przez uliczne korki.<br><br>Janusz Zdunek 4Syfon<br>To prawda<br>Kolejna płyta będąca emanacją muzycznej energii bydgoskiego klubu Mózg, wielce zasłużonego dla polskiej alternatywy i jej szczególnej odmiany, czyli jassu. Lider zespołu, trębacz Zdunek, znany także ze współpracy z grupą Kult, twierdzi, że "muzyka na płycie zmierza ku nieskończoności". Dobrze powiedziane i nieźle zagrane. <br><br>B.B. King &amp; Eric Clapton <br>Riding with the King<br>Tych dwóch weteranów o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego