Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
montujących swoje fabułki, przyszła kolej na malarzy i rzeźbiarzy, którzy uznali, że największą sztuką jest akt tworzenia. Problem jedynie w tym, jak to utrwalić, żeby było osobnym dziełem sztuki? Znaleźli się śmiałkowie, którzy twierdzą, że tego dokonali. Polecamy wystawę ich osiągnięć, która zagości od 15.10 do 15.11 w bydgoskim Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia".

Cień Kantora
Niełatwo jest złożyć artystyczny hołd Tadeuszowi Kantorowi. Udało się dokonać tego Hiszpanowi Antonio Tapiesowi, malarzowi i grafikowi, który przeniósł na płótno fascynację spektaklami kantorowskiego "Crico 2".
Wystawę, będącą jednocześnie hołdem dla przyjaciela i przeglądem jego najnowszych prac, można obejrzeć w dniach 9.10-26
montujących swoje fabułki, przyszła kolej na malarzy i rzeźbiarzy, którzy uznali, że największą sztuką jest akt tworzenia. Problem jedynie w tym, jak to utrwalić, żeby było osobnym dziełem sztuki? Znaleźli się śmiałkowie, którzy twierdzą, że tego dokonali. Polecamy wystawę ich osiągnięć, która zagości od 15.10 do 15.11 w bydgoskim Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia". <br><br>Cień Kantora<br>Niełatwo jest złożyć artystyczny hołd Tadeuszowi Kantorowi. Udało się dokonać tego Hiszpanowi Antonio Tapiesowi, malarzowi i grafikowi, który przeniósł na płótno fascynację spektaklami kantorowskiego "Crico 2". <br>Wystawę, będącą jednocześnie hołdem dla przyjaciela i przeglądem jego najnowszych prac, można obejrzeć w dniach 9.10-26
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego