Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 1214
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1968
na ukrócenie tego? Jakiej treści wywieszkę należałoby umieścić w pokoju dla zmitygowania niepoprawnych?" - Rzeczywiście, nietaktowne to ze strony gości. Ale czy muszą was odwiedzać? Wobec braku wspólnych zainteresowań, na co wskazuje opisana sytuacja, nie widzę dużo sensu w podtrzymywaniu owych znajomości.
ZANIEPOKOJONA ELA W OPOLU.
"Narzeczony zerwał ze mną, bo całowałam się z innym. Pytam, czy całowanie się można uznać za zdradę?" - Powiedzmy, że nie. Ale cóż z tego? Narzeczony zastosował subiektywną kwalifikację. Nawiasem, sądzę że grzech pani nie tyle był w pocałunkach, ile następnie w ustosunkowaniu się (bagatelizującym) do wyrzutów narzeczonego, to dopiero przesądziło o zerwaniu.
RINGO. "Co sądzić o
na ukrócenie tego? Jakiej treści wywieszkę należałoby umieścić w pokoju dla zmitygowania niepoprawnych?" - Rzeczywiście, nietaktowne to ze strony gości. Ale czy muszą was odwiedzać? Wobec braku wspólnych zainteresowań, na co wskazuje opisana sytuacja, nie widzę dużo sensu w podtrzymywaniu owych znajomości. <br>&lt;tit1&gt;ZANIEPOKOJONA ELA W OPOLU.&lt;/tit1&gt;<br>"Narzeczony zerwał ze mną, bo całowałam się z innym. Pytam, czy całowanie się można uznać za zdradę?" - Powiedzmy, że nie. Ale cóż z tego? Narzeczony zastosował subiektywną kwalifikację. Nawiasem, sądzę że grzech pani nie tyle był w pocałunkach, ile następnie w ustosunkowaniu się (bagatelizującym) do wyrzutów narzeczonego, to dopiero przesądziło o zerwaniu. <br>&lt;au&gt;RINGO.&lt;/au&gt; "Co sądzić o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego