Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Tucholski
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 2000
na temat nowości podatkowych. Fot. L.Z.
W przyszłym roku nie będzie odprowadzany podatek od szop, szopek i garaży, które nie są trwale związane z podłożem, co musi jednak zostać odnotowane w urzędzie. Podatnicy, którzy nie są pewni, czy ich budowla spełnia warunki zwolnienia od opłaty, czyli nie posiada 30-centymetrowego fundamentu powinni skonsultować się z rzeczoznawcą.
Rolnicy, właściciele ziemi usytuowanej na obszarze dwóch lub kilku gmin, muszą wypełnić formularze dla każdej jednostki administracyjnej osobno.
L.Z.
Za tydzień przedstawimy Państwu porównanie stawek najważniejszych podatków we wszystkich gminach powiatu tucholskiego.


W skrócie
Powiat tucholski
Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu (początek - godz
na temat nowości podatkowych. Fot. L.Z.<br>W przyszłym roku nie będzie odprowadzany podatek od szop, szopek i garaży, które nie są trwale związane z podłożem, co musi jednak zostać odnotowane w urzędzie. Podatnicy, którzy nie są pewni, czy ich budowla spełnia warunki zwolnienia od opłaty, czyli nie posiada 30-centymetrowego fundamentu powinni skonsultować się z rzeczoznawcą. <br>Rolnicy, właściciele ziemi usytuowanej na obszarze dwóch lub kilku gmin, muszą wypełnić formularze dla każdej jednostki administracyjnej osobno.<br>&lt;au&gt;L.Z.&lt;/&gt;<br>Za tydzień przedstawimy Państwu porównanie stawek najważniejszych podatków we wszystkich gminach powiatu tucholskiego.&lt;/&gt;<br><br> <br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;W skrócie&lt;/&gt; <br>&lt;div1&gt;Powiat tucholski<br>Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu (początek - godz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego