Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
by te literki stanęły przed twoim nazwiskiem. Napisz więc: magister filologii angielskiej.
Umiejętności:
- Podaj krótki opis umiejętności związanych z pracą, o którą się starasz. Nie zapomnij o obsłudze urządzeń biurowych, znajomości edytora tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, programów graficznych etc. Pochwal się znajomością języków obcych.
- Możesz wspomnieć o swoich cechach charakteru. To, że jesteś kreatywna, dyspozycyjna, odpowiedzialna, odporna na stresy, potrafisz pracować w grupie, masz łatwość nawiązywania kontaktów - nie jest bez znaczenia dla twojego przyszłego pracodawcy.
Referencje:
Napisz: "Dostępne na życzenie". W ten sposób zapewnisz pracodawcę o możliwości poświadczenia informacji zawartych w CV. To wystarczy.

Zredaguj i popraw
Napisz pierwszą wersję
by te literki stanęły przed twoim nazwiskiem. Napisz więc: magister filologii angielskiej.<br>Umiejętności:<br>- Podaj krótki opis umiejętności związanych z pracą, o którą się starasz. Nie zapomnij o obsłudze urządzeń biurowych, znajomości edytora tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, programów graficznych etc. Pochwal się znajomością języków obcych. <br>- Możesz wspomnieć o swoich cechach charakteru. To, że jesteś kreatywna, dyspozycyjna, odpowiedzialna, odporna na stresy, potrafisz pracować w grupie, masz łatwość nawiązywania kontaktów - nie jest bez znaczenia dla twojego przyszłego pracodawcy. <br>Referencje:<br>Napisz: "Dostępne na życzenie". W ten sposób zapewnisz pracodawcę o możliwości poświadczenia informacji zawartych w CV. To wystarczy.<br><br>Zredaguj i popraw<br>Napisz pierwszą wersję
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego