Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Anna Rozalska
Tytuł: strona o sztuce i informatyce
Rok wydania: 2001
Rok powstania: 2004
aukcjonera i prezentera z mikrofonem, przygotowanie formularzy dokumentacji finansowej, zorganizowanie grupy hostess udzielających informacji i zachęcających do włączenia się w licytację. Jako dodatkową atrakcję można aukcję połączyć z pokazem warsztatu - dać zwiedzającym możliwość przyjrzenia się i wypróbowania tworzenia w technice batiku.

PODSUMOWANIE
Wszyscy, którzy spróbują organizować Festyn, przeżywać będą wiele chwil trudnych, ale życzę im, by tak jak ja wierzyli, że warto.


POLEMIKI NA POGRANICZU

Mobbing w szkole
Opublikowano ostatnio wyniki ankiety, wedle której statystycznie 60% nauczycieli polskich czuje się dotkniętych zjawiskiem mobbingu, to jest długotrwałego nękania, nadmiernego wykorzystywania i prześladowania w miejscu pracy.
(źródło wiadomości - reportaż radiowy o mobbingu w
aukcjonera i prezentera z mikrofonem, przygotowanie formularzy dokumentacji finansowej, zorganizowanie grupy hostess udzielających informacji i zachęcających do włączenia się w licytację. Jako dodatkową atrakcję można aukcję połączyć z pokazem warsztatu - dać zwiedzającym możliwość przyjrzenia się i wypróbowania tworzenia w technice batiku.<br><br>PODSUMOWANIE<br>Wszyscy, którzy spróbują organizować Festyn, przeżywać będą wiele chwil trudnych, ale życzę im, by tak jak ja wierzyli, że warto.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;POLEMIKI NA POGRANICZU&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mobbing w szkole&lt;/&gt;<br>Opublikowano ostatnio wyniki ankiety, wedle której statystycznie 60% nauczycieli polskich czuje się dotkniętych zjawiskiem mobbingu, to jest długotrwałego nękania, nadmiernego wykorzystywania i prześladowania w miejscu pracy.<br>(źródło wiadomości - reportaż radiowy o mobbingu w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego