Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zawodników.

Bobel w Erzgebirge
Duisburg
Polski bramkarz Tomasz Bobel (29 l.) przeszedł z MSV Duisburg do klubu 2. Bundesligi - Erzgebirge Aue. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2005 roku.

O pieniądzach muszę milczeć
Jacek Kowalczyk
- Czułem się jak rowerzysta, który jedzie pod górę po krętej, wyboistej ścieżce i w każdej chwili może spaść w przepaść - powiedział Faktowi Jacek Kowalczyk (22 l.), który przed dwoma dniami wreszcie uzgodnił warunki swego kontraktu z Wisłą Kraków.
Fakt: Dlaczego rozmowy o twoim przejściu z Dospelu Katowice do Wisły trwały ponad miesiąc?
JACEK KOWALCZYK: - Prezes Dospelu, Piotr Dziurowicz, chciał na moim transferze zbyt wiele skorzystać. Liczył
zawodników.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Bobel w Erzgebirge&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Duisburg&lt;/&gt;<br>Polski bramkarz Tomasz Bobel (29 l.) przeszedł z MSV Duisburg do klubu 2. Bundesligi - Erzgebirge Aue. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2005 roku.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;O pieniądzach muszę milczeć&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Jacek Kowalczyk&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Czułem się jak rowerzysta, który jedzie pod górę po krętej, wyboistej ścieżce i w każdej chwili może spaść w przepaść&lt;/&gt; - powiedział Faktowi Jacek Kowalczyk (22 l.), który przed dwoma dniami wreszcie uzgodnił warunki swego kontraktu z Wisłą Kraków.<br>&lt;who1&gt;Fakt: Dlaczego rozmowy o twoim przejściu z Dospelu Katowice do Wisły trwały ponad miesiąc?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;JACEK KOWALCZYK: - Prezes Dospelu, Piotr Dziurowicz, chciał na moim transferze zbyt wiele skorzystać. Liczył
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego