Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2004
w zestawie nie tylko dlatego, że to oszczędność sięgająca aż 50%, ale też dlatego, że ciału należy zapewnić kompleksową pielęgnację.
Nowa linia Herbal Care
Naturalna pielęgnacja dzięki szamponom i odżywkom Herbal Care w nowych opakowaniach. Odmieniona linia to bogactwo dobroczynnych, naturalnych składników i wyjątkowa łagodność. Wszystkie produkty mogą być stosowane codziennie i przez całą rodzinę. Wystarczy, że Klientka wybierze ten, który pasuje do jej włosów i kłopoty z włosami będzie miała ... z głowy! Na pewno każda Klientka znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny wśród rozkosznie pachnących szamponów i odżywek.
Elegancka torebka - oferta wiązana na cały katalog
Elegancka ciemnobrązowa torebka, modna
w zestawie nie tylko dlatego, że to oszczędność sięgająca aż 50%, ale też dlatego, że ciału należy zapewnić kompleksową pielęgnację.<br>Nowa linia &lt;name type="prod"&gt;Herbal Care&lt;/&gt; <br>Naturalna pielęgnacja dzięki szamponom i odżywkom &lt;name type="prod"&gt;Herbal Care&lt;/&gt; w nowych opakowaniach. Odmieniona linia to bogactwo dobroczynnych, naturalnych składników i wyjątkowa łagodność. Wszystkie produkty mogą być stosowane codziennie i przez całą rodzinę. Wystarczy, że Klientka wybierze ten, który pasuje do jej włosów i kłopoty z włosami będzie miała ... z głowy! Na pewno każda Klientka znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny wśród rozkosznie pachnących szamponów i odżywek.<br>Elegancka torebka - oferta wiązana na cały katalog<br>Elegancka ciemnobrązowa torebka, modna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego