Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.05 (40)
Miejsce wydania: Prudnik
38. Gdy do zakończenia pierwszej połowy pozostała sekunda kapitalnym rzutem przez całe boisko popisał się Grzegorz Jankowski, ustalając rezultat do przerwy - 49:34 dla przyjezdnych.
38. Gdy do zakończenia pierwszej połowy pozostała sekunda kapitalnym rzutem przez całe boisko popisał się Grzegorz Jankowski, ustalając rezultat do przerwy - 49:34 dla przyjezdnych.<br>Na początku trzeciej kwarty legioniści nie mając nic do stracenia postawili wszystko na jedną kwartę. Po dwóch minutach przegrywając już tylko 43:49. Przed ostatnią "ćwiartką" było 61:51 dla Pogoni. Ambitnie grająca Legia kilkupunktowy kontakt zdołała utrzymać tylko do 36 min., kiedy to na tablicy widniał rezultat - 71:77. Końcowe cztery minuty już pod dyktando podopiecznych Tomasza Włodowskiego, którzy nie pozwolili sobie wydrzeć zwycięstwa. Nawet zejście z boiska za pięć przewinień Grzegorza Jankowskiego, nie miało