Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
zagalopowałeś, zawsze możesz zakończyć pracę programu bez zapisania zmian dokonanych w krojach pisma podczas bieżącej sesji - służy do tego polecenie Wyjście|Porzuć edycję.

Jak "podpiąć" nową czcionkę do TAGa?

Jeżeli przeczytałeś uważnie część "Pierwsze kroki", znajdującą się na początku tego rozdziału, to chyba się domyślasz, jak wykorzystać w TAGu nowo zdefiniowaną czcionkę.
Przede wszystkim pamiętaj o tym, że TAG jest w stanie obsłużyć jednocześnie najwyżej siedem czcionek. Musisz zatem zdecydować, który z dotychczas używanych krojów odstawisz do kąta, aby zastąpić go nowym. Reszta jest prosta (oczywiście na tyle, na ile swobodnie posługujesz się DOSem):
1. Wykonaj kopię bezpieczeństwa pliku TAG.CFG - przy
zagalopowałeś, zawsze możesz zakończyć pracę programu bez zapisania zmian dokonanych w krojach pisma podczas bieżącej sesji - służy do tego polecenie Wyjście|Porzuć edycję.<br><br>Jak "podpiąć" nową czcionkę do TAGa?<br><br>Jeżeli przeczytałeś uważnie część "Pierwsze kroki", znajdującą się na początku tego rozdziału, to chyba się domyślasz, jak wykorzystać w TAGu nowo zdefiniowaną czcionkę.<br>Przede wszystkim pamiętaj o tym, że TAG jest w stanie obsłużyć jednocześnie najwyżej siedem czcionek. Musisz zatem zdecydować, który z dotychczas używanych krojów odstawisz do kąta, aby zastąpić go nowym. Reszta jest prosta (oczywiście na tyle, na ile swobodnie posługujesz się DOSem):<br>1. Wykonaj kopię bezpieczeństwa pliku TAG.CFG - przy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego