Nr: 02.03 (28)
trener Duszan Radolsky, który nie dał się wczoraj namówić ani na kąpiel, ani nawet na opalanie.

Piłkarze Groclinu przegrali w pierwszym meczu turnieju Arcadia Cup z OFK Belgrad. W regulaminowym czasie gry było 2:2 (bramki dla Groclinu strzelili Sebastian Mila i Igor Kozioł), mimo, że już w 40. minucie czerwoną kartkę dostał Piotr Rocki. Rzuty karne lepiej wykonywali Serbowie, wygrywając 4:3.

ARTUR SZCZEPANIK

Best bez prawa jazdy
Londyn George Best stracił prawo jazdy na 20 miesięcy. Najlepszy piłkarz Europy z 1968 roku został skazany przez londyński sąd, po tym jak został zatrzymany przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu
trener Duszan Radolsky, który nie dał się wczoraj namówić ani na kąpiel, ani nawet na opalanie.<br><br>Piłkarze Groclinu przegrali w pierwszym meczu turnieju Arcadia Cup z OFK Belgrad. W regulaminowym czasie gry było 2:2 (bramki dla Groclinu strzelili Sebastian Mila i Igor Kozioł), mimo, że już w 40. minucie czerwoną kartkę dostał Piotr Rocki. Rzuty karne lepiej wykonywali Serbowie, wygrywając 4:3.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;ARTUR SZCZEPANIK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Best bez prawa jazdy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Londyn&lt;/&gt; George Best stracił prawo jazdy na 20 miesięcy. Najlepszy piłkarz Europy z 1968 roku został skazany przez londyński sąd, po tym jak został zatrzymany przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu