Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Andrzej Otrębski
Tytuł: strona łowiecka
Rok: 2003
prawdziwemu myśliwemu tak wiele radości planowanie wyjazdu, wzbogaciło się o analizy strzałów oddawanych najczęściej, o przemyślenia jak najlepiej wykorzystać nowe możliwości wielu czoków. To naprawdę wielka frajda, zwłaszcza kiedy efekty polowania potwierdzają słuszność podjętych decyzji. I tylko do amunicji magnum trzeba się przyzwyczaić. Pierwszy strzał spowodował przesunięcie lewej ręki trzymającej czółenko aż do antabki i głęboką ranę - odrzut broni jest olbrzymi. Teraz już się przyzwyczaiłem i nawet po kilkunastu strzałach z przyrzutu nie mam siniaka na ramieniu.


Zwierzyna
Zacznę od skróconej definicji: zwierzyną nazywamy zwierzęta łowne. Przypomnę, że łowne to takie, na które zgodnie z prawem łowieckim wolno polować.
Proste? No
prawdziwemu myśliwemu tak wiele radości planowanie wyjazdu, wzbogaciło się o analizy strzałów oddawanych najczęściej, o przemyślenia jak najlepiej wykorzystać nowe możliwości wielu &lt;orig&gt;czoków&lt;/&gt;. To naprawdę wielka frajda, zwłaszcza kiedy efekty polowania potwierdzają słuszność podjętych decyzji. I tylko do amunicji magnum trzeba się przyzwyczaić. Pierwszy strzał spowodował przesunięcie lewej ręki trzymającej czółenko aż do antabki i głęboką ranę - odrzut broni jest olbrzymi. Teraz już się przyzwyczaiłem i nawet po kilkunastu strzałach z &lt;orig&gt;przyrzutu&lt;/&gt; nie mam siniaka na ramieniu.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Zwierzyna&lt;/&gt;<br>Zacznę od skróconej definicji: zwierzyną nazywamy zwierzęta łowne. Przypomnę, że łowne to takie, na które zgodnie z prawem łowieckim wolno polować.<br>Proste? No
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego